Street View Rekomendowani Fotografowie Google
Zwiększ widoczność swojej firmy w Google

Przyciągnij Klientów do siebie dzięki wirtualnej wycieczce Street View, aby poznali wyjątkową atmosferę Twojej firmy, zanim odwiedzą ją osobiście.

Daj się znaleźć w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google, w Mapach Google i na stronie Google+ Lokalnie.

To świetny moment, by zamówić zdjęcia Street View.

Zamów sesję zdjęciową Street View i...

Wyróżnij firmę w wyszukiwarce Google

Wizytówka firmowa Google z obrazkiem „Zobacz wnętrze” pojawi się w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google. Informacje o Twojej firmie widoczne w Google to jej najlepsza wizytówka. Zadbaj o to, by była jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki zdjęciom Street View.

Daj się znaleźć w Mapach Google

Pokaż się z jak najlepszej strony. Gdy potencjalni klienci wyszukają Twoją firmę w Mapach Google, ich pierwsze wrażenie powinno być jak najlepsze. Dzięki Street View klienci będą mogli wejść do środka bezpośrednio z ulicy.

Zdobądź zaufanie Klientów

Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni lub hotelu to często skomplikowana decyzja. Zdobądź zaufanie klientów, zapraszając ich na wysokiej jakości wirtualną wycieczkę tworzoną przez profesjonalistów. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem Klienci poznają to, co masz im do zaoferowania, i będą mogli dokonać przemyślanego wyboru, którego nie będą żałować.

Wykorzystuj Street View gdziekolwiek się da...

Umieść spacer na własnej stronie

Dzięki kodowi HTML możesz umieścić wycieczkę wirtualną Street View na własnej stronie internetowej. Kod HMTL wygenerujemy dla Ciebie.

Korzystaj ze Street View w telefonie

Wycieczki wirtualne Street View są responsywne i wykonane w najnowszej technologii HTML5, co oznacza, że będą się poprawnie wyświetlały na urządzeniach mobilnych.

Podziel się Street View na Facebooku

Zainstalujemy dedykowaną aplikację na Facebooka, dzięki której Twój spacer wirtualny Street View będzie wyróżniony na osi czasu i widoczny w menu głównym Twojego fanpage’a.

Street View to zdjęcia o najwyższej jakości i w najwyższej rozdzielczości

Lustrzanka cyfrowa

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na jak najlepszych rezultatach. Dlatego korzystamy ze specjalnie dobranej kombinacji sprzętu i oprogramowania, by tworzyć wycieczki wirtualne najwyższej jakości, spełniające standardy Google. Jesteśmy Rekomendowanymi Fotografami z Certyfikatem Google w programie Street View.

Publikacja zdjęć w Google

Aby udostępnić użytkownikom zdjęcia Street View, nasz zespół musi poświęcić bardzo dużo czasu. Na początek musimy fizycznie sfotografować miejsca, które mają się znaleźć w Street View. Zgrane zdjęcia „zszywamy” razem w  panoramy 360 stopni. Następnie stosujemy specjalne algorytmy do przetwarzania panoram, które pozwalają nam zminimalizować widoczność „szwów” i utworzyć płynne przejścia – wycieczkę wirtualną. Aby dopasować Street View Twojej firmy do jej geograficznego położenia na mapie, korzystamy z widoku satelitarnego Google.

Dożywotni hosting na serwerach Google

Współpracując z nami otrzymujesz wszystkie korzyści płynące z udziału w programie Street View dla firm, a to wszystko w ramach jednorazowej opłaty. Wszystkimi zadaniami zajmują się Rekomendowani Fotografowie Street View. Zacznij już dziś z zespołem Street View Polska.

Skontaktuj się już dziś

Zadzwoń

  • 667-700-128
  • 513-396-322
  • kontakt@rekomendowanifotografowie.pl