Street View Rekomendowani Fotografowie Google ze specjalnymi uprawnieniami do fotografowania hoteli

Przyciągnij Klientów do siebie dzięki wirtualnej wycieczce Street View, aby poznali wyjątkową atmosferę Twojego hotelu, zanim odwiedzą go osobiście.

Daj się znaleźć w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google, w bezpośrednim wyszukiwaniu hoteli – Google Hotel Finder, w Mapach Google i na stronie Google+ Lokalnie.

To świetny moment, by zamówić wycieczkę wirtualną po Twoim Hotelu.

Zacznij współpracę z Fotografami z uprawnieniami Google do fotografowania hoteli

Zamów zdjęcia Street View dla Hoteli i...

Wyróżnij swój Hotel w Google

Wizytówka firmowa Google z obrazkiem „Zobacz wnętrze” pojawi się w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google. Informacje o Twoim Hotelu widoczne w Google to jego najlepsza wizytówka. Zadbaj o to, by była jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki zdjęciom Street View.

Daj się znaleźć w Mapach Google

Pokaż się z jak najlepszej strony. Gdy potencjalni klienci wyszukają Twój hotel w Mapach Google, ich pierwsze wrażenie powinno być jak najlepsze. Dzięki Street View goście będą mogli wejść do środka bezpośrednio z ulicy.

Bądź w Google Hotel Finder

Pozwól Klientom znaleźć Twój hotel za pomocą wyszukiwarki Google i Map Google oraz wzmocnij swoją pozycję na liście hoteli uzupełniając informacje o ceny, zdjęcia, recenzje i panoramamy Street View.

Wykorzystuj Street View gdziekolwiek się da...

Umieść spacer na własnej stronie www

Spacer wirtualny Street View w trybie hotelowym wyświetla każdy element hotelu w osobnej wyspie. Dzięki temu możesz umieścić wycieczkę wirtualną dowolnego elementu hotelu np. restauracji, pokoju czy spa&wellness w osobnym oknie na własnej stronie internetowej. Poszczególne kody HMTL wygenerujemy dla Ciebie.

Bądź w kontakcie i poznaj swoich Klientów

Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni lub hotelu to często skomplikowana decyzja. Zdobądź zaufanie Klientów, zapraszając ich na wysokiej jakości wirtualną wycieczkę tworzoną przez profesjonalistów. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem Klienci poznają to, co masz im do zaoferowania, i będą mogli dokonać przemyślanego wyboru, którego nie będą żałować. Pozostań w kontakcie ze swoimi Klientami poprzez stronę Google+ i zachęcaj ich, aby pozostawiali na niej swoje opinie.

Podziel się Street View na Facebooku

Zainstalujemy dedykowaną aplikację na Facebooka, dzięki której Twój spacer wirtualny Street View będzie wyróżniony na osi czasu i widoczny w menu głównym Twojego fanpage’a. Wycieczki wirtualne wybranych elementów hotelu będą wyświetlały się w osobnych okienkach, dzięki czemu Twoi fani łatwo odnajdą interesujące ich miejsca i udostępnią je znajomym.

Street View to zdjęcia o najwyższej jakości i w najwyższej rozdzielczości

Lustrzanka cyfrowa

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na jak najlepszych rezultatach. Dlatego korzystamy ze specjalnie dobranej kombinacji sprzętu i oprogramowania, by tworzyć wycieczki wirtualne najwyższej jakości, spełniające standardy Google. Jesteśmy Rekomendowanymi Fotografami z Certyfikatem Google w programie Street View.

Publikacja zdjęć w Google

Aby udostępnić użytkownikom zdjęcia Street View, nasz zespół musi poświęcić bardzo dużo czasu. Na początek musimy fizycznie sfotografować miejsca, które mają się znaleźć w Street View. Zgrane zdjęcia „zszywamy” razem w panoramy 360 stopni. Następnie stosujemy specjalne algorytmy do przetwarzania panoram, które pozwalają nam zminimalizować widoczność „szwów” i utworzyć płynne przejścia – wycieczkę wirtualną. Aby dopasować Street View Twojej firmy do jej geograficznego położenia na mapie, korzystamy z widoku satelitarnego Google.

Dożywotni hosting na serwerach Google

Współpracując z nami otrzymujesz wszystkie korzyści płynące z udziału w programie Street View dla firm, a to wszystko w ramach jednorazowej opłaty. Wszystkimi zadaniami zajmują się Rekomendowani Fotografowie Street View. Zacznij już dziś z zespołem Street View Polska.

Skontaktuj się już dziś

Zadzwoń

  • 667-700-128
  • 513-396-322
  • kontakt@rekomendowanifotografowie.pl