Program Biznesowy

Google
Google Maps
Google Plus
html-css-js
TrustedProBadge_Polish_Landscape_P

Program biznesowy to optymalny pakiet dla firm

Przygotowaliśmy pakiet dla firm, który składa się ze strony internetowej i panoram Street View.

Przyciągnij Klientów do siebie dzięki wirtualnej wycieczce Street View, aby poznali wyjątkową atmosferę Twojej firmy, zanim odwiedzą ją osobiście.

Daj się znaleźć w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google, w Mapach Google i na stronie Google+ Lokalnie.

Zbuduj z nami wizerunek swojej firmy. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową – szybką, estetyczną, efektowną i responsywną.

To świetny moment, by skorzystać z programu dla firm.

Skorzystaj z Programu Biznesowego i...

Odkrywaj korzyści z udziału w programie Street View dla firm

Wyróżnij firmę w wyszukiwarce Google

Wizytówka firmowa Google z obrazkiem „Zobacz wnętrze” pojawi się w bezpośrednich wynikach wyszukiwania Google. Informacje o Twojej firmie widoczne w Google to jej najlepsza wizytówka. Zadbaj o to, by była jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki zdjęciom Street View.

Daj się znaleźć w Mapach Google

Pokaż się z jak najlepszej strony. Gdy potencjalni klienci wyszukają Twoją firmę w Mapach Google, ich pierwsze wrażenie powinno być jak najlepsze. Dzięki Street View klienci będą mogli wejść do środka bezpośrednio z ulicy.

Zdobądź zaufanie Klientów

Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni lub hotelu to często skomplikowana decyzja. Zdobądź zaufanie klientów, zapraszając ich na wysokiej jakości wirtualną wycieczkę tworzoną przez profesjonalistów. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem Klienci poznają to, co masz im do zaoferowania, i będą mogli dokonać przemyślanego wyboru, którego nie będą żałować.

SVtrusted-PL

Wykorzystuj panoramy w kontaktach z Klientami

Street View na Twojej oficjalnej witrynie

Umieścimy wycieczkę wirtualną Street View na Twojej stronie internetowej.

Korzystaj ze Street View w telefonie

Wycieczki wirtualne Street View są responsywne i wykonane w najnowszej technologii HTML5, co oznacza, że będą się poprawnie wyświetlały na urządzeniach mobilnych.

Street View na Twoim Facebooku

Zainstalujemy dedykowaną aplikację na Facebooka, dzięki której Twój spacer wirtualny Street View będzie wyróżniony na osi czasu i widoczny w menu głównym Twojego fanpage’a.

Street View to zdjęcia o najwyższej jakości i w najwyższej rozdzielczości

Lustrzanka cyfrowa

Jesteśmy profesjonalistami, którym zależy na jak najlepszych rezultatach. Dlatego korzystamy ze specjalnie dobranej kombinacji sprzętu i oprogramowania, by tworzyć wycieczki wirtualne najwyższej jakości, spełniające standardy Google. Jesteśmy Rekomendowanymi Fotografami z Certyfikatem Google w programie Street View.

Publikacja zdjęć w Google

Aby udostępnić użytkownikom zdjęcia Street View, nasz zespół musi poświęcić bardzo dużo czasu. Na początek musimy fizycznie sfotografować miejsca, które mają się znaleźć w Street View. Zgrane zdjęcia „zszywamy” razem w panoramy 360 stopni. Następnie stosujemy specjalne algorytmy do przetwarzania panoram, które pozwalają nam zminimalizować widoczność „szwów” i utworzyć płynne przejścia – wycieczkę wirtualną. Aby dopasować Street View Twojej firmy do jej geograficznego położenia na mapie, korzystamy z widoku satelitarnego Google.

Hosting na czas nieokreślony

Współpracując z nami otrzymujesz wszystkie korzyści płynące z udziału w programie Street View dla firm, a to wszystko w ramach jednorazowej opłaty. Wszystkimi zadaniami zajmują się Rekomendowani Fotografowie Street View. Zacznij już dziś z zespołem Street View Polska.

Strona internetowa kreuje wizerunek Twojej firmy

Wykorzystuj stronę internetową Twojej firmy w kontaktach z Klientami

Aktualizuj swoją stronę www

Zadbaj o to, aby Twoja strona była zawsze aktualna i pełna istotnych informacji, których poszukują Twoi Klienci.

Spójna identyfikacja wizualna

Zwracamy szczególną uwagę na zachowanie spójnej identyfikacji wizualnej podczas kreowania wizerunku Twojej firmy, aby Klienci nie mieli wątpliwości, że wszelkie informacje zawarte w sieci prezentują solidną firmę.

Marketing contentu

Przemyślany marketing contentu, czyli odpowiednio dobrane treści i zdjęcia dużej rozdzielczości są istotnym czynnikiem podczas pozycjonowania strony internetowej w sieci (SEO).

System Zarządzania Treścią (CMS)

Dzięki wykorzystaniu systemu CMS w sprawny sposób będziesz mógł administrować własną stroną www.

Responsive Web Design

Otrzymasz produkt, który dostosowany jest do najnowszych standardów oraz spełnia wszystkie wymagania responsywności, czyli dostępności na każdym urządzeniu.

Pomoc w prowadzeniu strony

Przeszkolimy Ciebie lub wybranego przez Ciebie pracownika z obsługi panelu CMS. Dodatkowo służymy radą i pomocą przez pierwszy miesiąc od wystartowania strony.

Skontaktuj się już dziś

Zadzwoń

  • 667-700-128
  • 513-396-322
  • kontakt@rekomendowanifotografowie.pl